Кошик
174 відгуків

СТАЛЕВІ ПАНЕЛЬНІ РАДІАТОРИ KRAKÓW ПОЛЬЩА

СТАЛЕВІ ПАНЕЛЬНІ РАДІАТОРИ KRAKÓW ПОЛЬЩА

Польські сталеві радіатори торгової марки Krakow, виробляються на найсучаснішому обладнанні, якість цих радіаторів відповідає всім європейським вимогою і не поступається якості всім відомих радіаторів Korado, при цьому значно дешевше в ціні.

Переваги радіаторів Krakow:

  • Радіатори виготовлені тільки з високоякісної холоднокатаної листової сталі;
  • Використання найсучаснішого обладнання гарантує якість всіх зварних з'єднань в радіаторі, які в основному і є чинником довговічності служби
  • Етапи фарбування забезпечують захист від корозії і створюють ідеально гладку поверхню.
  • Великий номенклатурний ряд(чим не зможуть похвалитися більшість виробників) і два види підключення радіатора: бокове і нижнє.
  • Низька теплова інерційність. Мінімальні розміри сталевого радіатора при підвищеній тепловій віддачі.
  • Сталеві панельні радіатори Krakow упаковані таким чином, щоб їх можна було встановити, не знімаючи захисної упаковки. Це оберігає його від подряпин, всілякого бруду і пилу при проведенні будівельних і оздоблювальних робіт.
  • Зручність і простота монтажу радіатора з прихованою підведенням труб. Область застосування сталевих панельних радіаторів Krakow .

Сталеві панельні радіатори призначені для використання в житлових, громадських, виробничих будівлях. Вони застосовуються як в однотрубних, так і в двотрубних системах опалення з примусовою або природною циркуляцією теплоносія.

Комплектація радіаторів Krakow:

Всі панельні радіатори Krakow поставляються в упаковці. Всі радіатори укомплектовані пристроєм випуску повітря (кран Маєвського), комплект кронштейнів для встановлення радіатора на стіні і необхідною кількістю заглушок. Всі патрубки радіаторів мають однаковий діаметр з внутрішньою різзю G 1/2.

СТАЛЕВІ ПАНЕЛЬНІ РАДІАТОРИ KRAKÓW ПОЛЬЩА

Радіатор KRAKOW - це сучасний сталевий панельний радіатор 22 класу,  конвекторного типу, який призначений для відкритих і закритих систем водяного опалення з робочим тиском до 10 Атм і максимальної допустимої температури до120°З. 

Основною перевагою радіатора KRAKOW є його конструкція яка дозволяє забезпечити високу тепловіддачу при невеликій кількості теплоносія. Сучасний унікальний дизайн дозволяє широко використовувати дані радіатори в будь-яких приміщеннях будь-якого призначення.

ТМ KRAKOW - сучасний виробничий комплекс, який належить польському підприємству ТОВ "KRAKOW", основним напрямком якого є виробництво сталевих панельних радіаторів, з використанням сучасних технологій.

Основною особливістю продукції заводу KRAKOW є її висока якість.

Постійне вдосконалення виробничого процесу, контроль якості інтегрованою системою управління ISO 9001 і ISO 14000, контрольованої British Standards Institution Quality Assurance, дозволяє повністю впевненим та спокійним у якості і довговічності Європейського радіатора. 

При виробництві радіаторівкомпанія KRAKOW використовує інноваційні технології та розробки: подвійне фарбування сталевих радіаторів методом катафорезу, і електростатичного напилення, гарантує найвищу якість лакофарбового покриття, тим самим довговічність самого радіатора.

Завдяки якості і низької вартості, продукція ТМ KRAKOW відома у всьому світі, і дуже популярна на території України.

Інтернет-магазин DESTIL пропонує великий асортимент сталевих радіаторів, від заводу виробника, за найнижчим цінами.

Наша компания предлагает доставку по всей территории Украины, перевозчиками: Новая Почта, ИнТайм, Delivery и т.д.

Мы можем отправить заказанный Вами товар НАЛОЖЕННЫМ ПЛАТЕЖОМ. Ознакомиться со всем ассортиментом, Вы можете на сайте, или, позвонив по телефону (менеджер интернет-магазина DESTIL Вас проконсультує).

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner