Кошик
176 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

Фітинги Для Труб

Для гарячого або холодного водопостачання, опалювальної системи, а також систем вентиляції та кондиціонування потрібен якісний і надійно змонтований трубопровід. Крім самих труб, які, безумовно, повинні відповідати ряду експлуатаційних характеристик, важливою складовою будь-якої інженерної системи є фітинги для труб. Це комплектуючі трубопровідних конструкцій, що з'єднують труби, для створення систем з розгалуженнями, поворотами і трубами різних діаметрів. Такі елементи дозволяють сконструювати складні герметичні системи, а також забезпечити можливість ремонтувати, демонтувати і перекривати лінії трубопроводу.

Класифікація фітингів

Простими словами, фітінг являє собою відрізок труби певного параметра і конструкції і є свого роду перехідником в трубопровідних системах. В залежності від свого призначення: створювати розвилку, з'єднувати труби різних розмірів або, наприклад, перекривати подачу води, фітинги поділяються на такі види:

· відводи і куточки;

· хрестовини - елементи для формування відгалужень у дві сторони;

· перехідники – фітинги для з'єднання труб різного діаметру;

· трійники - компоненти, що створюють розгалуження в одному напрямку;

· муфти – прямі фітинги, з'єднують однорозмірних труби;

· штуцери – перехідники для гнучких шлангів;

· заглушки – перекривають подачу носія і монтовані на кінець труби.

 

На нашому сайті, ви можете купити будь-який вид фітингів потрібного діаметра під конкретні завдання.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner