Кошик
176 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

ЗАПІРНА АРМАТУРА

Для будь-якого сантехнічного елемента який контактує з робочим середовищем необхідна запірна арматура. Даний вид виробу є необхідною складовою у правильної та безпечної роботи поборів. Не можливо уявити роботу радіатора опалення або конвектора без регулюючого або запірного крана. Підключення будь-якого агрегату не обійдеться без відтинають та регулювальних елементів. Давайте розберемо один з найпоширеніших - кульовий кран. Являє собою литу або збірну конструкцію зі здатністю відтинати призначення. Даний вид арматури є надійною і востребовательной у сфері сантехнічних елементів. Складається шаркран з латунного корпусу в який впрессованный куля перемикач з наскрізним отвором посередині затиснутий дух сторін пластиковими втулками.

Принцип його роботи дуже простий: робоче середовище будь то вода, газ, повітря проходять через наскрізний отвір, при повороті ручки відбувається зсув внутрішнього кулі на гладку поверхню що в свою чергу перекриває доступ середовища далі по контуру.

Вся відсікає і регулювальна арматура має маркування підключення 1/2 1/4 3/4 1 і так далі.

Позначення DN (20) позначає певний тиск здатний витримати агрегат dn20 - атмосфер, dn30 - атмосфер, dn15 - атмосфер ітд.

З розвитком технології з'явилися розумні автоматичні пристрої такі як термоголовки, автоматичні системи спуску повітря скидання тиск, сучасні колектор з витратомірами, що відсікають і регулюють середу всередині системи.

Встановлюючи такі крани і системи, Ви убезпечите себе у випадку збоїв в системі, а також отримаєте можливість точного регулювання окремих елементів.

Перед тим як купити будь-який вид такого устаткування, необхідно точно знати діаметр підключення, призначення та експлуатаційні характеристики встановлюються агрегатів.

Ми допоможемо вибрати в Харкові якісну групу товарів, доставимо в будь-який регіон України і дамо повну характеристику обраних моделей.

Купуючи у нас в магазині Destil - будьте впевнені у якості, пунктуальності і бажання допомогти в правильному виборі цікавить обладнання.

Запірна арматура являє собою пристрої, що служать для перекриття потоку рідин або газів, що переміщуються трубопроводами.

Ця група включає в себе всіляких конструкцій вентилі, крани, засувки, поворотні затвори.

Засувки перекривають прохідний перетин за допомогою затвора, який рухається під прямим кутом по відношенню до напрямку руху середовища.

Розрізняються засувки конструкцією шпинделя (висувний або невыдвижной), прохідністю (полнопроходные або неполнопроходные), пристроєм запірного елемента (клинові, паралельні).

Кожна з цих різновидів має свої переваги і недоліки.

наприклад, клинові засувки з цільним клином володіють високою герметичністю, для переміщення замикаючого елемента не потрібно значних зусиль, але при підвищенні температури існує ймовірність заклинювання затвора, ущільнюючі кромки швидко зношуються.

Засувки з складовим або з пружним клином, містять розтискні елементи, вирішують питання заклинювання і зносу, але для переміщення затвора потрібно більше зусилля приводів, і вартість їх значно вище.

Клинові засувки застосовуються в основному в допоміжних трубопровідних системах - оборотне водопостачання, збір витоків, мастило.

Паралельні засувки, запором яких служить диск (шибер), мають ущільнювальні поверхні, розташовані паралельно один одному.

Зважаючи жорсткості конструкції, паралельні засувки (шиберні) можна застосовувати при високій температурі середовища і тиску.

Вони прості в обслуговуванні і монтажі, не засмічуються, але ступінь герметичності їх нижче ніж клинових засувок, а зношеність ущільнювальних елементів і енерговитрати на закриття (відкриття) - вище.

Застосовуються паралельні засувки на магістральних трубопроводах, вузлах підключення і лінійних частинах НПС, на лініях з використанням магістральних насосів і т. д.

Великий популярністю користується чавунна фланцева засувка 30ч6бр, що використовується для повного перекриття трубопроводу.

Також часто використовується засувка з гумованим клином 30ч39р, що забезпечує хорошу герметичність і конструктивну надійність.

В засувках "Батерфляй" як запору служить диск, який обертається навколо своєї осі.

Він розташовується всередині корпусу, що має циліндричну форму. Притискаючись до ущільнювачів в корпусі, диск перекриває розтин.

Застосовуються дискові засувки "Батерфляй" в опалювальних системах, водопроводах, кондиціонуванні.

Характеризується малими габаритами, відносно невеликою вагою, легкістю монтажу і заміни ущільнювачів.

Крани перекривають трубопровідний потік поворотом на 90° затвора (конусної, циліндричної або кульової форми), що містить отвір для проходження рідини.

Конструкція кранів проста і надійна, до переваг також відносяться малі розміри і маса.

Недолік - підвищені вимоги до чистоти переміщуваного середовища.

Поворотні затвори складаються з корпусу і поворотного диска, перекриває рідина при обертанні навколо осі, перпендикулярної до напрямку потоку.

Вони, як і крани, мають невелику масу і габарити, простий пристрій, малий гідравлічний опір.

Недоліком є невисока герметичність і нездатність працювати при високому тиску.

Вентилі використовуються в трубопроводах діаметром до 400мм та тиску до 250 МПа, у випадках, коли необхідні підвищена герметичність і надійність перекриття середовища.

Затвор у даному пристрої поступально переміщається паралельно рухомому потоку. Характеризуються вентилі простотою конструкції, легкістю ремонту і технічного обслуговування, компактними розмірами.

Крім того, при перекриванні середовища за допомогою вентилів, немає небезпеки гідроударів.  

До мінусів можна віднести високий опір протоку рідини, вимогливість до чистоти і щільності середовища.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner