Комплект Підключення Бойлера До Електричного Котла KOER

- В наявності
- Код: KR5564
2 406 ₴
+380 (67) 833-76-75
Станіславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект Підключення Бойлера До Електричного Котла KOER
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koer |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 30 кг |
| Вид пального | Газоподібний |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість теплообмінників | 1 шт. |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Потужність номінальна | 28 кВт |
| Призначення котла | Двуконтурний |
| Стан | Новий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Турбо |
| Спосіб установки | Настінний |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла за повнотою використання енергії палива | Конденсаційні |
| Тип топки | Закрита |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 550 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Режим "тепла підлога" | Так |
| Циркуляційний насос | Так |
| Електронне запалювання | Так |
| Опалення | |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 0.3 бар |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 0.1 бар |
- Ціна: 2 406 ₴

