Кран кульовий KR 4 (100 мм)

- В наявності
5 999 ₴
+380 (67) 833-76-75
Станіславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Загальні
Торгова марка
KOER
Тип виробу
Крани кульові
Вид виробу
Кран кульовий для води
Тип
Прямий
Країна бренду
Чехія
Модель
KR.214
Призначення
Для води
Технічні характеристики
Клас герметичності затвора
А
Тип приєднання
Різьбове
Тип з'єднання
Внутрішня-внутрішня
Матеріал виробу
Латунь CW617N нікельована
Максимальний робочий тиск (бар)
40
Шар
Латунний
Робочий тиск (бар)
до 20
Зовнішнє виконання
Тип ручки
Важіль
Колір
Сталевий
Покриття
Нікель
Розміри
Діаметр підключення (дюйм)
4
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koer |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип затвору | Кульовий |
| Умовний прохід | 100 мм |
| З'єднання американка | Ні |
| Робоче середовище | Неагресивне середовище, Вода, Газ, Пар, Повітря, Пароводяна суміш |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Мінімальна робоча температура | 4 град. |
| Максимальна робоча температура | 120 град. |
| Мінімальний робочий тиск | 1 бар |
| Максимальний робочий тиск | 20 бар |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Покриття | Нікель-хром |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний/вертикальний |
| Привід | Ручний |
| Ручний привід | Ручка важіль |
| Колір | Хром |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр крана | 4" |
| Тип підключення | внутрішня-внутрішня |
| Призначення | Водопровід зовнішній |
| Вхідний діаметр | 4" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Прямий |
| Тип виробу | Крани кульові |
| Тип ручки | Ручка |
| Країна бренда | Чехия |
| Тип з'єднання | Внутрішня-внутрішня |
| Діаметр (дюйм) | 4 |
| Робочий тиск (бар) | до 20 |
| Куля | Латунний |
| З’ єднання американка | Ні |
- Ціна: 5 999 ₴

