Кран З Американкою Антивитік З Термометром KOER 1

- В наявності
- Код: KR2894
753 ₴
+380 (67) 833-76-75
Станіславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Загальні
Торгова марка
KOER
Тип виробу
Водяна тепла підлога
Тип
Кутовий
Країна бренду
Чехія
Модель
KR.1033-Gi
Призначення
Для водопостачання, опалення
Технічні характеристики
Тип приєднання
Різьбове
Середнє напрацювання на відмову (циклів)
25000
Середній повний ресурс (циклів)
55000
Тип з'єднання
Внутрішня-зовнішня
Матеріал виробу
Латунь CW617N нікельована
Робочий тиск (бар)
до 16
Зовнішнє виконання
Тип ручки
Метелик
Колір
Сталевий
Покриття
Нікель
Розміри
Діаметр (дюйм)
1
B (мм)
83,50
C (мм)
113,70
G (дюйм)
1
Додаткові
Особливості
Діапазон шкали термометра - 0-120 °C; Температура робочого середовища - 1-80 °C.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koer |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 0.5 кг |
| Вхідний діаметр | 1" |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Діаметр крана | 1" |
| Максимальна робоча температура | 120 град. |
| Максимальний робочий тиск | 20 бар |
| Мінімальна робоча температура | 1 град. |
| Мінімальний робочий тиск | 1 бар |
| Призначення | Водопровід внутрішній |
| Наявність фільтра | Ні |
| Покриття | Нікель |
| Привід | Ручний |
| Робоче середовище | Пар, Пароводяна суміш, Вода, Повітря, Неагресивне середовище |
| Ручний привід | Ручка метелик |
| З'єднання американка | Так |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний/вертикальний |
| Тип затвору | Кульовий |
| Тип підключення | внутрішня-зовнішня |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Умовний прохід | 25 мм |
| Колір | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| B (мм) | 83,50 |
| C (мм) | 113,70 |
| G (дюйм) | 1 |
| Діаметр (дюйм) | 1 |
| Матеріал корпусу | Латунь CW617N нікельована |
| Особливості | Діапазон шкали термометра — 0-120 °C; Температура робочого середовища — 1-80 °C. |
| Робочий тиск (бар) | до 16 |
| Країна бренда | Чехия |
| Тип | Кутовий |
| Тип виробу | Водяна тепла підлога |
| Тип ручки | Метелик |
| Тип з'єднання | Внутрішня наручна |
| Торгова марка | KOER |
- Ціна: 753 ₴



