Кран ГГБ З Накидною Гайкою З Термометром Koer KR.1034 — 1" прямий

- В наявності
- Код: KR2892
501 ₴
+380 (67) 833-76-75
Станіславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Загальні
Торгова марка
KOER
Тип виробу
Водяна тепла підлога
Тип
Прямий
Країна бренду
Чехія
Модель
KR.1034
Технічні характеристики
Середнє напрацювання на відмову (циклів)
25000
Середній повний ресурс (циклів)
55000
Тип приєднання
Різьбове
Тип з'єднання
Внутрішня-внутрішня
Матеріал виробу
Латунь CW617N нікельована
Робочий тиск (бар)
до 16
Зовнішнє виконання
Тип ручки
Метелик
Колір
Сталевий
Покриття
Нікель
Розміри
Діаметр (дюйм)
1
B (мм)
61,00
C (мм)
64,00
G (дюйм)
1
Додаткові
Особливості
Діапазон шкали термометра - 0-120 °C; Температура робочого середовища - 1-80 °C.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koer |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 0.5 кг |
| Вхідний діаметр | 1" |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Діаметр крана | 1" |
| Максимальна робоча температура | 120 град. |
| Максимальний робочий тиск | 20 бар |
| Мінімальна робоча температура | 1 град. |
| Мінімальний робочий тиск | 1 бар |
| Призначення | Водопровід внутрішній |
| Наявність фільтра | Ні |
| Покриття | Нікель |
| Привід | Ручний |
| Робоче середовище | Пар, Пароводяна суміш, Вода, Повітря, Неагресивне середовище |
| Ручний привід | Ручка метелик |
| З'єднання американка | Так |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний/вертикальний |
| Тип затвору | Кульовий |
| Тип підключення | внутрішня-внутрішня |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Умовний прохід | 25 мм |
| Колір | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| B (мм) | 61,00 |
| C (мм) | 64,00 |
| G (дюйм) | 1 |
| Діаметр (дюйм) | 1 |
| Матеріал корпусу | Латунь CW617N нікельована |
| Особливості | Діапазон шкали термометра — 0-120 °C; Температура робочого середовища — 1-80 °C. |
| Робочий тиск (бар) | до 16 |
| Країна бренда | Чехия |
| Тип | Прямий |
| Тип виробу | Водяна тепла підлога |
| Тип ручки | Метелик |
| Тип з'єднання | Внутрішня-внутрішня |
| Торгова марка | KOER |
- Ціна: 501 ₴



