Кошик
86 відгуків

ПРОТОЧНІ ВОДОНАГРІВАЧІ ZERIX (ЧЕХІЯ)

 

ПРОТОЧНІ ВОДОНАГРІВАЧІ ZERIX (ЧЕХІЯ)

Для кожної людини наявність в будинку гарячої води це стандартний, невід'ємний атрибут. Без неї, жити в 21 столітті не комфортно і важко. Однак у багатьох будинках нашої країни спостерігаються регулярні перебої з водою. Господарі квартир змушені ставити газові колонки і бойлери, щоб хоч якось забезпечити сім'ю гарячою водою. Досвід останніх років показав, що використання таких приладів у будинку не завжди зручно. Вони крадуть багато вільного простору і якість їх складання, дуже часто залишає бажати кращого.

Цікавою альтернативою традиційним нагрівачів виступає електричний змішувач для кухні. Зовні він дуже схожий на класичний. Творці спеціально залишили звичні изливы, щоб людям морально простіше перейти на електрику.

Що являє собою даний апарат?

Зовні це звичайний вилив, в основі якого знаходиться невелика пластикова конструкція з важелем. Ще з такого змішувача виходить електричний шнур з вилкою для живлення нагрівача. Іноді їх комплектують термометром для точного відображення температури води. Їх підвищена точність вражає, вони помиляються максимум на один градус.

Електричний змішувач має три режими роботи:

  • вимкнення;

  • холодний потік;

  • гаряча вода;

Між собою вони переключаються важелем або джойстиком.

При виключеному режимі, електросхеми змішувача споживають електрику.

У режимі подачі гарячої води, ви можете регулювати температуру підняттям джойстика управління. Є моделі, де регулятор температури винесений окремо. Нагрівання піднімається до 60 градусів за Цельсієм.

Переваги

Одним з головних достоїнств даного приладу стане швидкий нагрів. Вже через п'ять секунд, у вас стабільний потік необхідної температури. Також, варто відзначити його істотна перевага перед стаціонарними водонагрівачами. Він безперебійно може видати будь-яку кількість рідини, у той час як стаціонарні моделі тільки певний літраж.

Корпус апарату виконаний з вологонепроникною технології стандарту IPx4. Також, в ньому є випрямляч напруги, він обереже мікросхеми від перепадів напруги.

Компактні розміри дозволять не захаращувати приміщення і замість встановлення бойлера, ви заощадите багато простору.

Спочатку, дизайни електричних змішувачів залишали бажати кращого. Ну ось вже декілька років, вони виробляються у красивих формах і кольорах. Тепер підібрати такий прилад під будь-який кухонний інтер'єр не складе праці.

Вартість такого пристрою відчутно нижче аналогів. В Харківському інтернет-магазині DESTIL, можнакупити якісний проточний водонагрівач для кухні в ціновому діапазоні 500 – 1000 грн. У порівнянні з цінами на водонагрівачі, це сущі копійки. У нас ви знайдете хороші пропозиції від виробників з світовим ім'ям.

1 2