Кошик
86 відгуків

ВОДЯНІ ЛІЧИЛЬНИКИ

Навіщо потрібні лічильники води? Все просто: встановивши витратомір води, ви заощадите на комунальних платежах. Оплачувати витрата гарячої і холодної води за фактом споживання завжди вигідніше. Лічильники води, ціни яких доступні, враховують водозатраты з високою точністю. Відмінні лічильники води квартирні пропонує купити магазин DESTIL.

У нас ви знайдете квартирні водолічильники турбінного і крильчатого типу. Крильчатий лічильник води обладнаний крильчаткою. Її вісь обертання розташовується перпендикулярно потоку. Кількість обертальних рухів пропорційно обсягу надходить по трубопроводу води. Обертання враховує механізм лічильника.

   Лічильник води побутової турбінного типу враховує кількість обертів турбіни з віссю, розташованою паралельно потоку. Ці лічильники гарячої та холодної води діляться на мокроходные і сухоходные. У перших турбинка розміщена безпосередньо у воді, у других – в замкнутому просторі.

У нас ви можете придбати лічильник гарячої води одноструменевий і багатоструменевий. Лічильники першого типу відрізняються більш доступною ціною. Метрологічні параметри краще у багатоструменеві лічильники. Тим, хто вибирає лічильник холодної води, також доступний широкий вибір.

Крім самих лічильників, ви можете купити у нас штуцери для обладнання, гайки для штуцера, вставки для лічильника води і сигналізатори газу. Магазин DESTIL реалізує лічильники води в Харкові. Також ми організуємо доставку товарів по Україні.

Принцип дії крильчастих і турбінних лічильників води заснований на вимірюванні числа оборотів крильчатки, що обертається зі швидкістю, пропорційною витраті води, що протікає в трубопроводі. Турбінні лічильники води відрізняються від крильчастих тільки тим, що вісь обертання вертушки (турбіни) в них розташована паралельно напрямку руху води, а в крильчастих - вертикально. Такі лічильники води поділяють на сухоходные і мокроходные; одноструйные і багатоструменеві. У сухоходных лічильниках води лічильний механізм відокремлений від вимірюваного середовища, в результаті чого, на ньому не утворюються відкладення

1 2

Лічильники води на будинок, лічильники води в квартиру, лічильник води в колодязь. Якісні, надійні водяні лічильники, не дорого - це все до нас. Це інтернет магазин"DESTIL". 

Вода стає дорогою. Облік витрати води - перший крок до зниження її споживання. 

На великі промислові об'єкти лічильник води підбирають проектна організація по витраті води. Треба взяти проект або припис водоканалу і придбати водолічильник за заданими характеристиками. 

У побутовому секторі, зокрема квартирах або невеликих приватних будинках визначитися з маркою лічильника можна самостійно, підібравши її по діаметру трубопроводу, що входить в будинок. У побутовому сегменті, як правило, вибір зупиняється на крыльчатом, механічному лічильнику води (сухоход) ДУ 15 з витратою 1,5 м3/год води (максимальний витрата 3 м3/год). Лічильники так само встановлюють і на обладнання для очищення води для пиття  для обліку та для своєчасної заміни фільтрів.

 Якщо доводиться встановлювати лічильник води у колодязі на вулиці і є ймовірність затоплення водолічильника - вибір зупиняється на мокроходах. Всі лічильники води, предствленные до даної категорії, внесені до реєстру приладів обліку і разрешенык установці на всій території України. 

Умовні позначення.

Qmax - максимальна витрата (швидкість потоку), при цьому витраті лічильник може працювати не більше години.

Qn - номінальний витрата (швидкість потоку). Проектний витрата при якому водяний лічильник буде працювати роками. Як правило ця величина дорівнює половині максимальної витрати.

Qmin - мінімальна витрата (швидкість потоку), при цьому витраті  показання лічильника відхиляються в межах допустимої похибки.

Qt - перехідна витрата (швидкість потоку), при якому максимально допустима похибка водоміра змінюється.

Клас точності: А,В,С,D. Від найпростішого до самого точного. Уважно дивіться Ваше техусловие і акцентуйте увагу продавця на класі точності водяного лічильника.

Розмірність швидкості потоку (витрати) - м3/год