Кошик
86 відгуків

КРАПЕЛЬНИЙ ПОЛИВ І ЗРОШЕННЯ

Микрокапельный полив

Микрокапельный полив

Особливості системи крапельного поливу. Багато хто сьогодні хотів би бачити подібну систему на своїй ділянці. Причина проста – з її допомогою можна економити значну частину часу, який раніше доводилося витрачати для зрошення ділянки. Але перед тим як впоратися з установкою обладнання, необхідно для початку замовити матеріали, які в подальшому будуть забезпечувати микрокапельный полив.

Важливим етапом робіт є і планування території, на якій буде відбуватися дощування. Оптимально, якщо крапельний полив встановлюється досвідченими фахівцями, які можуть підготувати план ділянки, а також знайти місце для ємності з рідиною і підключити до неї шланг.

Крапельне зрошення

Крапельне зрошення

Професійна допомога. Обладнання повинно розташовуватися досить високо над поверхнею грунту, що дозволить воді легко рухатися по трубопроводу. Зазвичай резервуар доповнює магістральна труба, яка розгалужується на дрібніші елементи за допомогою трійників. Безпосередньо до рослин рідина може надходити з допомогою стрічки або трубок.

Крапельне зрошення буде складно організувати, якщо спочатку не визначитися з довжиною рядів і відстанями між ними. Тільки після цього можна отримати уявлення про те, яка кількість матеріалів буде потрібно для створення системи, в яку увійдуть:

Поливальні штанги та стрічки;

  • фільтри;
  • фітинги;
  • крани.

При необхідності крапельний полив можна організувати і за допомогою звичайної штанги, для чого у неї на певній відстані потрібно зробити отвори встановленого діаметра. Об'єм резервуара, в якому буде знаходитися рідина для дощування, визначається тим, наскільки великим є ділянка.

Микрокапельный полив і його установку краще доручити фахівцям, так як вони відмінно знають, де саме слід встановити ємність і прокласти трубопровід. Наприклад, якщо неправильно розташувати резервуар, в ньому може початися процес цвітіння, а утворені водорості будуть засмічувати стрічку і фільтри, приводячи до додаткових витрат.

Тому кращим рішенням буде замовити крапельне зрошення на нашому сайті. У компанії працюють фахівці, які володіють великим досвідом роботи. Це дозволяє їм впоратися з найскладнішими завданнями, забезпечуючи комфорт і економію коштів для кожного замовника. Вартість співпраці з нами залишається привабливою для клієнтів.

1 2 ... 15

Крапельний полив

 

переваги крапельного поливу

 

крапельний полив

Застосування систем  крапельного зрошення

У сучасному світі повним ходом йде відхід від ручної праці, максимально автоматизуючи його. Людині залишається лише функція стеження і контролю.  І в процесі зрошення це теж вже давно не новинка. Наприклад, якщо один раз встановити автоматичний полив, можна позбавиться від зайвих проблем в майбутньому. Крім того, крапельне зрошення це один із сучасних і прогресивних методів , який може якісно  і кількісно збільшує врожайність вирощуваних культур у 1,8 – 3,5 разів.  Системи зрошення дозволяють значно спростити сам процес зрошення так і збільшити рентабельність вирощування продукції. На нашому сайті Ви можете підібрати саме різне обладнання та матеріали по поливу, які дозволять створити ефективну систему зрошення вашої ділянки. При цьому розмір не має значення, це може бути як і маленький ділянка 10 м2, так і ми можемо прорахувати і запропонувати ефективне рішення на площі, що вимірюються гектарами
автоматичний полив

Системи крапельного зрошення дозволяють:

  • збільшити врожайність
  • зменшити кількість води для поливу
  • уникнути перезволоження грунту
  • прибрати вимивання і ерозію ґрунтів
  • завдяки подачі води безпосередньо в кореневу зону, на гілки і листя  не потрапляє вода, що запобігає опіки від сонця
  • при повільної подачі води в корінь набагато краще ставати засвоюваність мінеральних речовин, розчинених у воді.
  • значно знижує трудовитрати на зволоження грунту

системи крапельного зрошення
 

Сучасні системи поливу дозволяють автоматизувати процес зрошення рослин, завдяки численним клапанів регулюється кількість виділеної вологи. Вперше крапельний полив для рослин почав застосовуватися в Ізраїлі, саме там звернули на те, що, якщо під корінь  рослини потрапляє вода дрібними дозами в довготривалий період, то в такому випадку рослина набагато  краще росте, ніж ті ж рослини, які заливали водою. Звичайно переваги крапельного поливу не можливо переоцінити.

І саме тому він такий популярний.

Використовуючи поливальні системи фермер уникає рутинної щоденної роботи, а урожай регулярно отримує необхідну кількість вологи.

Зробити крапельний полив своїми руками зовсім не складно, необхідно лише наявність деталей.