Кошик
89 відгуків

ЕЛЕКТРО ТА БЕНЗОІНСТРУМЕНТУ

ВИБІР ЕЛЕКТРОІНСТРУМЕНТУ

          ЕлектроінструментЕлектроінструмент живиться від електромережі або електричного акумулятора. Сфера застосування – різання, зварювання, свердління, шліфування, полірування різних матеріалів. Електроінструмент представлений безліччю аксесуарів, що розрізняються по продуктивності, масі, габаритам, формі, споживання енергії та ін. Купити електроінструмент можна в нашому інтернет-магазині «DESTIL» за прийнятними цінами.

          Основні види електроінструменту

У нас можна замовити наступні види електроінструменту:

 1. Електродриль. Вона виконує роботи по свердлінню отворів і загвинчування кріпильних елементів. Дрилі бувають як ударними (для роботи з металом, деревом, пластиком), так і безударными (для роботи з каменем, цеглою і бетоном). Вони можуть оснащуватися ключовим патроном, що відрізняється підвищеною надійністю, а також швидкозажимним патроном, що характеризується високою швидкістю зміни оснащення. Основними параметрами вибору дрилі є потужність, частота оборотів, зусилля на крутний момент, частота ударів.

 2. Перфоратор. Даний інструмент призначений для просвердлювання отворів в особливо твердих матеріалах (бетонні, залізобетонні та цегляні конструкції). Він може оснащуватися трьома режимами роботи: свердління, свердління з ударом і довбання. Існує три основних види перфораторів: легкі (300-700 Вт), середні (800-1200 Вт) і важкі (до 1500 Вт). Основними критеріями вибору перфоратора є потужність, маса, сила удару, швидкість обертання бура. Як правило, перфоратори оснащуються патронами SDS+ (для бурів діаметром до 20 мм) і SDS max (для бурів діаметром більше 20 мм). У ході експлуатації інструмент слід захищати від сильних ударів і перегріву.

 3. Шуруповерт. Це електроінструмент для загвинчування кріплень, застосовуваний при різних будівельних і оздоблювальних роботах: збірка меблів, прокладання електромереж та ін. Шуруповерти можуть виконувати функції дрилі, міксера і перфоратора. При виборі шуруповерта слід звертати увагу на потужність електродвигуна, крутний момент, кількість обертів, ефективність роботи з різними матеріалами, функціонал (реверс, підсвічування, блокування шпинделя) та ін.

Також у нас представлені викрутки акумуляторні, відбійні молотки, верстати, электростеплеры, електроножиці та ін.

          Побутовий і професійний інструмент

Електроінструмент в залежності від призначення буває двох основних видів:

 • Побутовий. Перевагами побутового інструменту є легкість, простота і низька вартість. Він призначений для проведення короткострокових і не занадто об'ємних операцій.

 • Професійний. Застосовується при проведенні складних і об'ємних робіт. Професійний інструмент порівняно з побутовим відрізняється більш високою продуктивністю, довговічністю і широким функціоналом. Однак і вартість її вище.

          Мережевий і акумуляторний інструмент

          магазин електроінструментівЗалежно від способу живлення електричні інструменти бувають наступних основних видів:

 • Акумуляторні. Подібні інструменти функціонують від вбудованого акумулятора. Вони використовуються при відсутності доступу до харчування від мережі. Акумуляторні агрегати працюють від різних видів батарей: літій-іонні, нікелево-кадмієві та нікелево-металогідридні.

 • Мережеві. Живляться від електричної мережі змінного струму. Мережеві прилади порівняно з акумуляторними характеризуються більшою потужністю і не вимагає постійної підзарядки батареї. Вони більше підходять для проведення робіт усередині будинку.

          Основні переваги нашого електроінструменту

Електроінструменти, що продаються в нашому магазині, володіють наступними перевагами:

 • висока міцність;

 • широкий асортимент;

 • зручність в експлуатації;

 • надійна конструкція;

 • безпека;

 • наявність перевірених брендів;

 • помірна вартість.

Якщо ви бажаєте придбати електроінструмент в Харкові або іншому місті України, звертайтеся до нас.

Ми готові проконсультувати вас по особливостям його раціонального вибору, експлуатації і зберігання.

1 2 ... 21