Кошик
86 відгуків

ФАРБОПУЛЬТИ

Додаткова інформація

Заходи щодо захисту поверхонь виконувалася виключно пензликами, валиками, макловиця, ганчірочками до тих пір, поки не з'явилися електричні фарбопульти. Їх основне перевагою над своїми механічними "предками" - висока продуктивність (за рахунок сили стиснутого повітря) і якість досягається покриття (ручним інструментом неможливо досягти рівномірного шару, економії ЛКМ і уникнути забруднення шматочками ворсинок і щетини).

Де використовуються

Дані пристрої допоможуть оновити фасад будівлі; провести гідрофобізацію поверхні; просочити структуру матеріалу, надавши їй додаткові властивості; захистити від корозії. Прийдуть на допомогу при фарбуванні авто або паркану. Покриють поверхню засобом від цвілі; рідкою теплоізоляцією і противорадоновой захистом. Завдадуть грунтовку, химзащитный і вогнезахисний склад, а значить знайдуть широке застосування в промисловості; СТО, майстернях та гаражах домашніх майстрів, при обробці приміщень і виконання реставраційних робіт.

Особливості конструкції

Електричні фарборозпилювачі можуть мати кілька регулювань:
- подається з бачка матеріалу;
- тиску вихідного повітря; 
- одержуваної форми плями розпилення.

Бачок для фарби виконують як з алюмінію, так і з пластику й розташовують угорі чи внизу корпусу. Вибір моделі по розташуванню бака лежить на розсуд спеціаліста; обсяг верхнього бака менше, ніж нижнього. Це і зрозуміло маневрувати рукою з пістолетом, мають великий верхній бак незручно з-за підвищеного центру тяжіння.

Кожна модель має певний діаметр сопла. На цей показник необхідно звертати увагу, перед придбанням, адже кожен тип ЛКМ має свою в'язкість і щільність, а отже, вимагає відмінностей в конструкції. Деякі версії мають тільки один встановлений діаметр (універсальним є розмір від 1,3 до 1,5 мм), а до деяких можна окремо придбати ремкоплект (чим менше зерно використовується фарбувального складу, тим менше діаметр використовуваного сопла).

Техніка ділиться на два класи: з вбудованим електродвигуном, у яких подача фарбувального матеріалу здійснюється за рахунок руху діафрагми і працюють від невеликого повітряного компресора сполученого шлангом.

Лідерами продажу на ринку України є торгові марки: Intertool, Miol, Stern, Forte, Bosch, DWT, Протон, Black&Decker і Енергомаш.

Системи розпилення электрокраскопультов

HP найнижча за якістю. Застосовується для грунтування і нанесення покриттів на решітки, ворота та інші металоконструкції. Перенесення матеріалу буде в межах 45% (більша частина ЛКМ просто «полетить» в повітря; застосування дорогих складів небажано). Фахівця, який працює з пристроєм HP, легко відрізнити за помітного хмари туману, що розповсюджується навколо нього. Найдрібніші крапельки прилипають до всього навколо. Деякі, відбиваючись від сусідніх, з офарблює заготівлею, поверхонь підхоплюють пил і інше сміття, а потім, осаджуючись вже на виробі, викликають необхідність додаткової обробки.

HVLP більш «просунута» система. На пофарбовану заготівлю переноситься не менше 65% фарби. Від майстра потрібно більше майстерності, адже тиск на виході менше, сопло электрокраскораспылителя треба тримати ближче, але якщо не розрахувати швидкість проводки, то з'являться патьоки.

LVLP з'явилася недавно і має такий же перенесення фарби, як і у HVLP, на рівні 65%. Обидві вони дають високу якість нанесення покриття і застосовуються на: СТО, що спеціалізуються на відновленні автомобілів після ДТП; меблевих виробництвах; виготовлення товарів народного споживання і т. д.

Поради по експлуатації

- Потрібно захистити все, на що може потрапити «кольоровий туман», газетами та малярською стрічкою. Якщо деталь передбачається фарбувати не всю, то і ті ділянки, які повинні залишитися не пофарбованими.
- Тестуємо пристрій, набравши в нього розчинник і зробивши пару «пшиков» в повітря.
- Проціджуємо лакофарбовий складу. Краще використовувати підручні матеріали: синтетичні жіночі колготки, складену в декілька шарів марлю, а спеціальні фільтруючі сита.
- У верхній кронштейн спеціальної підставки встановлюється воронкоподібний фільтр з паперу, що має вставки з нейлонового сита, а в нижній електричний фарбувальний пістолет. Його бачок знаходиться прямо під ситом; заливається фарба і, пройшовши через фільтр, вона відразу потрапляє в ємність (попередньо фарбу доводять до потрібної в'язкості розчинником). Бачок заповнюється на третину або половину від обсягу.
- На тестовій поверхні робимо пробні розпилення, щоб відрегулювати всі налаштування. Вибираємо таку швидкість руху, щоб не залишалося слабо пофарбованих ділянок, так і не було патьоків. Кожен новий шар повинен трохи знаходити на той, який був зроблений раніше.
- Вся робота робиться за один раз.
- По закінченні электрокраскопульт заповнюється невеликою кількістю розчинника і продувається, а потім ретельно промивається.

 

Фарбопульт – це незамінний електроінструмент, якщо вам необхідно швидко і якісно покрити лакофарбовим складом яку-небудь поверхню, будь то дерево, пластмаса або метал.

Найчастіше краскопульти (або, простіше кажучи, фарборозпилювачі) використовуються під час ремонтних робіт, а також при фарбуванні автомобілів.

Електричний краскопульт влаштований таким чином: всередині нього знаходиться поршень, який, прийшовши в рух, виштовхує певний обсяг фарби через сопло, перетворюючи її в фонтан найдрібніших крапель.

В результаті виходить дуже рівне покриття, нанесене тонким шаром.

Наш магазин у Харкові надає великий вибір електричних краскопультів, купити які можна на вигідних умовах.

Вибираючи краскопульт, необхідно пам'ятати про те, що якість фарбування залежить від безлічі різноманітних характеристик.

Частота напряжения, мощность, давление, проходящая вязкость краски, максимальный расход через сопло, а также вес краскопульта и объем его резервуара – вот те критерии, на которые прежде всего стоит обратить внимание, подбирая инструмент под выполнение конкретной задачи.

В нашому київському магазині ви зможете придбати фарборозпилювач, який буде найбільш відповідати вашим вимогам.