Кошик
86 відгуків

ВЕРСТАТИ ДЛЯ ЗАТОЧУВАННЯ ЛАНЦЮГІВ І СВЕРДЕЛ

Вибираємо заточний верстат для свердел.

Дуже часто в слюсарних майстернях підприємств або домашніх майстрів скупчується величезна кількість тупих свердел. Викинути їх і шкода і дорого, а от правильно заточити може не кожен. В таких випадках приходять на допомогу малогабаритні верстати для заточування свердел. Вони дозволяють повернути їм колишні ріжучі властивості і не вимагають від майстра особливої кваліфікації і знань таких термінів, як: ширина стрічки леза; кути при вершині; ширина загострювання; головна ріжуча кромка і т. д.

Чому свердло по металу тупиться?

Якщо робітник не знає особливостей свердління, то будь-який з цих не правильно встановлених параметрів може швидко знизити ресурс оснащення:
- Відповідність кута заточування і оброблюваного матеріалу.
- Обороти.
- Перегрів та недостатнє охолодження.
- Тиск.
- Недостатнє охолодження.
- Провертання в патроні.
Але навіть якщо роботу виконує кваліфікований слюсар-інструментальник або токар, час експлуатаційної можливості свердла до незадовільної працездатності вимірюється хвилинами.

Як працювати на сверлозаточном верстаті?

Моделі для домашнього використання, такі як Sturm BG6017S, Vorel 73470, експлуатуються дуже просто. Від компактного електродвигуна, з нижньої частини корпусу, відходить вал з насадженим на нього абразивним каменем. У верхній частині нарізані отвори від 3 до 10 мм. Навколо кожного з них є відповідний напис.

Свердло опускається в проріз і впирається у два відливу трикутної форми. Трикутники не дають свердла опуститися нижче потрібного параметра і ділять сектор на дві частини. В одній з цих частин відбувається контакт з абразивним кругом.
Користувач тримає суворо вертикально свердло і, почувши звук дотику з каменем повертає його вліво / вправо, відхиляючись на 20 градусів і одночасно натискаючи на нього. Сильно натискати не можна, щоб не перегріти кромки і не зменшувати обороти обертання мотора.
Потім його повертають на 180 градусів і знову вставляють у верстат для заточування свердел, але вже протилежною стороною. Вплив на обидві частини повинен бути однаковим по часу, щоб домогтися максимальної симетрії заточуваних сторін.
Процедура повторюється, поки результат не буде влаштовувати.
Якщо картридж дуже тупий або поламаний, то краще провести попередню обробку на электронаждаке.

На що звернути увагу при виборі:

- Розмірний ряд заточуваних на верстаті свердел.
- Потужність і кількість обертів електродвигуна.
- Встановлений шліфувальний круг (кам'яний або алмазний).
- Наявність самоцентрирующейся системи.
- Гумові або силіконові ніжки-присоски (для настільних модифікацій).
- Виконується затискач свердла (фіксація рукою або через цанговий патрон).
- Патрубок або інший пристрій для оснащення витяжною вентиляцією.
- Регулювання швидкості обертання (чим більше діаметр свердла, тим менше обороти).
Найбільш передові моделі заточувальних верстатів зможуть відновлювати ріжучі кромки на: центрувальних і ступінчастих сверлах; з твердосплавними напайками; зенкерах; бурів по бетону для перфоратора.

верстати для заточування ланцюгів – інструмент, який незамінний в господарстві, якщо ви часто користуєтеся бензопилою.

Він заощадить ваші гроші – використовуючи його, вам не доведеться часто витрачатися на покупку нових ланцюгів для вашої пилки.

верстати для заточування ланцюгів (Харків) універсальний – з його допомогою можна заточувати практично будь-які ланцюга.

Крім того, його можна використовувати як в домашньому господарстві, так і на будівництві, в майстернях і на заточувальних підприємствах.

Цим інструментом легко користуватися – процес заточування ланцюгів за допомогою верстата не потребує додаткового використання вимірювальних приладів.

Крім того, компактність інструменту і його невелика вага роблять верстат дуже зручним у використанні.

Усі запропоновані верстати для заточування ланцюгів мають гарантію і будуть служити вам довго, продовжуючи термін експлуатації ланцюгів для вашої пилки.

Купити в Харкові верстат для заточування ланцюгів можна, звернувшись в наш магазин.